fbpx

Naršyti

Socialiniai tinklai

Susisiekime

Bendraukime

el. paštas: [email protected]

Instagram

Facebook

popup.lt kuria išskirtines erdves Lietuvos kūrėjams, siekiantiems pripažinimo ir komercinės sėkmės. Čia susiburia norintieji susitikti ir parodyti savo kūrybą jos ieškantiems. Dirbame su jau vertinamais ir šiandien aktualiais prekių ženklais. Kartu stebime ir vertiname dar nematytų, įdomių kūrėjų darbus, kurių meninė raiška ir kūrybinės ambicijos pastebimai stiprėja.

Esame tam, kad vietos kūrėjų darbai rastų kelią į žmonių namus ir širdis. Todėl kalbame, diskutuojame ir kuriame aktyvų ryšį su žiūrovu ne tik čia, virtualiame popup.lt, bet kviečiame ir į gyvus renginius įspūdingiausiuose didžiųjų miestų vietose.

Mes suteikiame galimybę ir kviečiame būti aktyviais savo pačių kūrybos ambasadoriais. Paverskite popup.lt savo virtualia studija, kurioje galima matyti jūsų kūrybos eksperimentus, šviežiausias idėjas ir nuomonių nevaržomą kūrybos laisvę. Kasdien dalinkitės ir rodykite naujausius savo kūrinius, kad visi žinotų, kuo gyvenate šiandien. Stebinkite ir pelnykite popup.lt lankytojų dėmesį, pakviesdami juos tapti savo gerbėjais.