fbpx

Viena iš popup.lt renginių ciklo žvaigždžių – “Smart Pop Up” apjungia madą, dizainą, meną, muziką ir miesto šurmulį unikalioje erdvėje. Kalba apie tvarius pasirinkimus, vartojimo sąmoningumą, ateities tendencijas, kūrybą, optimizmą, bendruomeniškumą. 

Lukiškių kalėjimas 2.0 – kultūros paveldo objektas, LRT apdovanojimuose pelnęs 2021 metų kultūros reiškinio apdovanojimą, kur turiniu ir vaibu rūpinasi konversijos autoriai “8 Days A Week”.

Tad natūralu, popup.lt ir Lukiškių kalėjimui 2.0 apjungus jėgas, jūsų laukia tikra muzikos, dizaino, meno šventė. Nekantraujam papasakoti visas detales, tad save the date jau dabar.

Renginio metu kalbėsime apie tvarumą, sąmoningą vartojimą, ateities tendencijas, verslumą bei kūrybiškumą. Tik šias temas perteiksime skirtingais formatais, išnaudodami unikalias Lukiškių kalėjimo komplekso erdves. Dizaineriai savo kūrybą pristatys pirmą kartą visuomenėje atveriamose ekspozicijų erdvėse, menininkai savo darbus galės eksponuoti įspūdingoje cerkvės salėje, o atskira erdvė bus skirta ir diskusijų platformai.

Keturias dienas vyksiantis „Smart Pop Up“ renginys išsiskirs kuruotu dizaino, mados, kosmetikos, maisto produktų asortimentu ir unikalia atmosfera.

Reprezentuojamų dizaino objektų bei kitų kūrybos sričių kokybė – viena pagrindinių „popup.lt“ vertybių. Todėl renginio metu, kaip ir elektroninėje www.popup.lt platformoje, bus pristatoma tik autentiška bei tvarių sprendimų link žengiančių prekės ženklų kūryba. Kartu renginyje galime puoselėti bendruomeniškumą, kuris visuomet yra mūsų veiklos centre. Renginyje skambėsianti kokybiška muzika ir erdvėje veiksiantys barai bei maisto taškai taps puikiu kontekstu ramiai mėgautis renginio atmosfera tiek dalyviams, tiek ir renginio svečiams.

Kartu renginyje galime puoselėti bendruomeniškumą, kuris visuomet yra mūsų veiklos centre. Per 40 aktualiausių vietinių prekinių ženklų pakvies jus į pirmą kartą atvirus pasivaikščiojimo kiemelius, kuriuos išvysite DAR kitaip. Čia sutiksite ir Lietuvoje reziduojančius Ukrainos prekinius ženklus.

Jei esate autentiški kylantys jauni ar jau žinomi vietiniai meno, mados, juvelyrikos, interjero, parfumerijos, kosmetikos, maisto prekiniai ženklai, nuoseklūs savo verybėmis, siekiantys tvarumo, norite tapti “Smart Pop Up” dalimi, kviečiami aplikuoti popup.lt/dizaineriams


Įspūdingoje cerkvės salėje dvi dienas dizaino, mados, meno atstovus ar galvojančius jais tapti bei kitas smalsias ausis į edukacinę erdvę:


Gegužės 13 d. Penktadienis

14.00 – 15.00

“Kas naujo FashionTech?”

Andra Bagdonaitė, Startup Wise Guys asocijuota partnerė

Dmitrij Sosunov, Startup Wise Guys partneris

15.00 – 16.00 

Diskusija – “The Knotty Ones: Mada, tvarumas ir investicijos” , 

Andra Bagdonaitė, ankstyvos stadijos investuotoja

Akvilė Meškauskaitė-Dobrajs, The Knotty Ones įkūrėja 

Viktorija Vaitkevičienė, CoInvest Capital direktorė

16.00 – 16.30

Klausimų atsakymų sesija

Gegužės 14 d. Šeštadienis

12.00 – 12.45

MARCH dizaino verslo byla. Iš mažos šalies į pasaulinę rinką: produkto dizaino vadyba

Egle Trimonė. Dizaino studijos MARCH vadovė, Lietuvos konkurso CREATIVE BUSINESS CUP 2014 (Kopenhaga, Danija) nacionalinė nugalėtoja, su MARCH dizaino studija gavusi nominaciją  kaip viena iš TOP16 kūrybigiausių ir perspektyviausių kūrybinių industrijų pasaulio įmonių.  

13.00 – 14.45

Paskaita/workshopas: Nugalėti savo baimę kurti

Užsiėmimo metu sieksime pereiti per būsenas – mirtis, baimė, atvirumas, kūrybiškumas ir gliausiai tapti savo paties herojumi. 

Rolandas Žigonis. Tapytojas, visuomenininkas, vienas iš “Šventa Žemė” projekto autorių.

Daumantas Lukošiūnas. Žmogus orkestras, kuriantis muziką atvira širdimi.

15.00 – 15.45

LinenMe – 3 kartų šeimos verslo istorija. Virsmas iš private label į tarptautinį prekinį ženklą.

Inga Lukauskienė. Prekinio ženklo LinenMe įkūrėja

16.00 – 16.45

Dizaino utopija kaip Ukrainos inovacijų proveržis

Kurdami utopijas – idealus – mes mąstome apie ateitį, kurioje įsivaizduojame ne tik kitokią mūsų gyvenseną, bet ir naujas technologijas, formuojančias mūsų aplinką ir, žinoma, mus supančius daiktus. Jei norime geresnės ateities, jei norime dizaino inovacijų, turime daugiau laiko skirti utopijoms.

Donaldas Andziulis. VILNIUS TECH dizaino katedros dėstytojas, produkto dizaino ir marketingo ekspertas, Lietuvos ir tarptautinių dizaino konkursų laureatas.

Cerkvės pirmame aukšte pakeliui į edukacinę erdvę jus menu užburs Igno Maldaus, Rolando Žigonio ir Santo Mankevičiaus (projektas “365utopia”) ekspozicija. Susimatome!