fbpx
Your Cart

Slapukų politika

www.popup.lt svetainės bei įrankiai gali naudoti slapukus (angl. cookies). Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į jūsų įrenginį, jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda mums atpažinti jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose.

Slapukus mes naudojame siekiant pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Slapukus taip pat mes naudojame siekiant individualizuoti jūsų naršymo patirtį ir jums rodomą turinį bei pateikti pasiūlymus, kurie būtų aktualūs būtent jums. Naudojant slapukus mes analizuojame jūsų naršymo istoriją ir šiuos duomenis naudojame siekiant sudaryti jums galimybę naudotis mūsų paslaugomis, statistinės analizės tikslams, norėdami, pateikti komercinius ir reklaminius pasiūlymus. Jūsų nuasmeninti naršymo duomenys, pagal kuriuos negalima nustatyti asmenybės, gali būti perduoti reklamos paslaugų partneriams.

www.popup.lt elektroninėje parduotuvėje naudojami trijų rūšių slapukai:

1 rūšis – būtini

Šie slapukai privalomi tam, kad veiktų paprastos naršyklės funkcijos. Be jų tokios paslaugos kaip prekių užsakymo krepšelis ar elektroniniai atsiskaitymai negali veikti sklandžiai.

2 rūšis – puslapio analizės

Šios rūšies slapukai skirti rinkti informaciją apie svetainės naudojimą. Pavyzdžiui, nurodant informaciją apie tai, kokie puslapiai daugiausiai lankomi. Šiuos duomenis mes galime panaudoti svetainės tobulinimui, atsižvegiant į lankytojų poreikius ar statistikai rinkti. Šie slapukai nesurenka informacijos, kuri identifikuotų jūsų asmenį.

3 rūšis – funkcionalumui

Šios rūšies slapukai išlieka netgi uždarius naršyklę – jie naudojami funkcionalumui, tokiam kaip prisiminti automatinį registravimąsi ir geriau pritaikyti paslaugas, kurios pritaikytos konkrečiam vartotojui. Pavyzdžiui, galime išsaugoti jūsų užsakymo duomenis tam, kad kitą kartą apsilankius puslapyje nereikėtų duomenų surinkti iš naujo.

Jeigu norite išjungti slapukus, tai galite padaryti savo naršyklės nustatymuose.