fbpx

Siuntimo sąlygos

Atsiskaitymas už www.popup.lt įsigytas prekes vyksta naudojant mokėjimo sistemą Paysera.

Atsiskaitymo, naudojant Paysera mokėjimo sistemą, žingsniai:

  1. Pasirinkite atsiskaitymą naudojant Paysera sąskaitą ir Jums automatiškai bus suformuotas mokėjimas.
  2. Suformuotą mokėjimą patvirtinti ir atsiskaityti už prekes galėsite dviem būdais: prisijungus prie Paysera sąskaitos arba su Paysera programėle skenuojant QR kodą.
  3. Atlikus mokėjimą puslapis užsidarys, o Jūs vėl sugrįšite į popup.lt puslapį. Apie sėkmingai atliktą mokėjimą būsite informuoti el. paštu.

Prekių siuntimo sąlygos

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje www.popup.lt pristatome visoje Lietuvoje (į užsienį užsakymų nesiunčiame),  per 3 – 5 darbo dienas po atlikto apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama).

Papildomas mokestis skaičiuojamas pristatant prekes į Kuršių Neriją. 

Galimi pristatymo būdai:

LP Express paštomatai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija. 

LP Express kurjeris – siunta bus pristatoma tiesiai į jūsų pasirinktą pristatymo vietą, namus ar biurą. Prisijungę prie lpexpress.lt savitarnos „MANO siuntos“ galėsite sekti savo siuntos kelionę internetu. Jei kurjerio siūlomas pristatymo laikas jums nėra patogus, sutarus su kurjeriu siuntą galėsite atsiimti jūsų pasirinktame LP Express paštomate.

Pristatymo kainos:

Jei bendra popup.lt pirkinių krepšelio suma siekia 100 eur – pristatymas nemokamas.

Jei vieno prekinio ženklo užsakomų prekių suma siekia 20 eur – šių prekių pristatymas nemokamas.

Pristatymo kaina renkantis LP Express paštomatą – 3 eur.

Pristatymo kaina renkantis LP Express kurjerį – 4 eur.

SVARBU! Apsiperkant www.popup.lt parduotuvėje jūsų prekės atkeliauja iš skirtingų dizainerių studijų. Apsipirkdami galite pasirinkti, kokiu būdu norėtumėte gauti užsakytas prekes, o siuntimo kaina  nurodoma pirkinių krepšelyje prie kiekvieno dizainerio daiktų. Nuolatos stengiames tobulinti apsipirkimo patirtį, tad esant poreikiui, už papildomą kainą, iš skirtingų dizainerių prekės gali atkeliauti vienu metu. 

*Užsisakius skirtingų dizaino ženklų produktus ir pasirinkus pristatymą paštomatu, prekės gali atkeliauti ne vienu metu. Nuolat stengiames, kad vieno užsakymo metu užsakytos prekės pasirinktą terminalą pasiektų vienu metu. 

**Užsisakius skirtingų dizaino ženklų produktus per Lp Express kurjerį daugeliu atveju prekės jus pasieks vienu metu.

Kadangi skirtingų ženklų prekės keliauja iš skirtingų sandėlių ir dizainerių studijų, įspėjame, kad vienu metu užsakytos prekės Jus gali pasiekti ne vienu metu.