fbpx

popup.lt istorija

2015 m. veiklą pradėjusi popup.lt iniciatyva momentinių renginių metu pradėjo vienyti stipriausius ir aktualiausius lietuvių dizainerius, o tų pačių metų gruodį startavo ir pirmasis „Kalėdų Pop Up“ renginys. Kuruotu asortimentu ir unikalia atmosfera išsiskyręs renginys tapo naujove Lietuvoje ir leido toliau sėkmingai formuoti aiškios koncepcijos veiklos kryptį.

Per veiklos metus momentiniai popup.lt renginiai vyko unikaliausiose erdvėse visoje Lietuvoje: MO muziejuje, Šiuolaikinio meno centre, Mykolo Žilinsko dailės galerijoje ir kt.

2019 m. pirmą kartą įvyko tvarumą dizaino srityje ir sąmoningą vartojimą aktualizuojantis „Smart Pop Up“ renginys. 

2020 m. popup.lt išauga į nuolatinę elektroninę platformą.

www.popup.lt platforma vienija aktualiausius kūrėjus, inovatyvius bei nuolat tobulėjančius prekės ženklus. Ši platforma yra skirta puoselėti kviesti lankytojus susipažinti su kūrėjais, įsigyti jų gaminius.

Stiprios dizainerių bendruomenės kūrimas ir puoselėjimas yra vienas iš pagrindinių popup.lt tikslų, tad jei esate unikalų dizainą ir kokybę reprezentuojančio ženko atstovas, susisiekime.

Elektroninės popup.lt platformos pradžios partneriai yra IT paslaugų kompanija „TeleSoftas“ bei strateginės rinkodaros ir dizaino agentūra „EZCO Creative Agency“.