fbpx

Nida – magiška erdvė, apsupta hipnotizuojančių kopų, tylių marių, nuotaikas keičiančios jūros, smėlėtų paplūdimių ir pušynų, kuriuose norisi pasiklysti. Nida – vieta, kurioje visai vasarai įsikūrė popup.lt.

Šią vasarą aktualūs vietos dizaneriai reziduoja ikoniškoje Nidos erdvėje – InVino ir Plunksnos komplekse, kuris, stipriai keičia veidą ir palaipsniui tampa kūrybiškumo traukos centru. popup.lt bendruomenė – tampa šios transformacijos dalimi, įsiliedama į autentišką atmosferą, kurią sukuria coworking erdvė ir visų jau pamiltos ikoniškos  vyninės emocija. 

popup.lt erdvė Nidoje – tai atvira erdvė, kurios langai atveria vaizdą į pajūrio mišką. Tai erdvė, kurioje telpa kruopščiai kuruojamas bei vasaros sezono poreikius atspindintis dešimčių skirtingų vietos dizainerių asortimentas, sujungiantis kokybišką madą, juvelyriką, aksesuarus, unikalius skonius, vasaros skaitinius. Viską – ko reikia kuriant vasaros emociją.

Nida – tai sulėtėjęs laikas gamtoje, šokiai iki ryto, garsi muzika, pasitinkant vasaros rytą bei beveik nejuntamai kaskart paaštrėjantys pojūčiai. Nida nustebina tuo, ką iš naujo atrandame gamtos apsuptyje, lėtai ir neskubant mėgaujantis akimirkomis. Šias akimirkas kursime puoselėdami ne tik prekybai skirtą erdvę bet ir rengdami degustacijas, workshopus, gyvus pokalbius su kūrėjais ir…sąrašas nuolat plėsis, o vietos paliekame ir vasaros patirtį dažniausiai kuriančiam SPONTANIŠKUMUI! 

Magišką Nidos atmosferą norėjome papildyti tuo, kuo didžiuojamės mes – popup.lt. Tai aktualūs vietos kūrėjai, kokybiškas dizainas ir, svarbiausia, jaukus bendruomeniškumo jausmas. Būtent jį prisiminti ir atrasti iš naujo geriausias laikas – vasara.

popup.lt erdvė Nidoje – tai gyva vietos dizainerių rezidencija pajūryje, kuri kviečia smalsiai tyrinėti, tingiai atrasti vasarišką dizainą, pažinti tai, kuo galime didžiuotis.

popup.lt erdvę Nidoje rasite Plunksnos komplekse, adresu Taikos 32.

 Lauksime. Pasakosime. Dalinsimės. Ilsėsimės. Atrasime. Neskubėsime. Šoksime.