fbpx

Grąžinimo sąlygos

Vadovaujantis LR įstatymais Pirkėjas, nenurodymas jokios priežasties, gali grąžinti www.popup.lt įsigytą prekę per 14 d. nuo prekės gavimo.

Pinigų grąžinimo garantija Pirkėjas gali pasinaudoti, jeigu prekės nebuvo naudojamos, yra nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos, išsaugotos jų vartojamosios savybės ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš Pardavėjo.

Prekės grąžinimo žingsniai:

 1. Norint grąžinti prekę Pirkėjas savo asmeninėje www.popup.lt paskyroje turi sugeneruoti prekės grąžinimo dokumentą, kuriame nurodoma viena iš prekės grąžinimo priežasčių.
 2. Sugeneravus prekės grąžinimo dokumentą ir atsispausdinus prekės grąžinimo etiketę su jumis susisieks LP EXPRESS kurjeris, kuris sutartu laiku atvyks iš jūsų pasiimti norimą grąžinti užsakymą.
 3. Kadangi grąžinamos prekės siunčiamos ne į vieną centrinį sandėlį, o į atskirus prekės ženklų taškus, grąžinama prekė privalo būti originalioje pakuotėje ir originalioje gautos siuntos dėžėje.

Visus su prekių grąžinimu susijusius klausimus kviečiame pateikti el.paštu [email protected]

Prekės grąžinimo išlaidas dengia Pirkėjas. popup.lt visada stengiasi užtikrinti palankiausias prekių siuntimo ir grąžinimo kainas.

Prekių keitimas

Įsigyjant prekes  www.popup.lt elektroninėje parduotuvėje, jos atkeliauja tiesiai iš dizainerių studijų ir atskirų prekės ženklų sandėlių. Dėl šios priežasties prekių keitimas vyksta tik grąžinant prekes ir formuojant naują prekių užsakymą.

Negrąžinamos ir nekeičiamos prekės

Vadovaujantis LR teisės aktais, apačioje pateikiame nekeičiamų ir negrąžinamų prekių sąrašą:

 • parfumerijos, kosmetikos gaminiai
 • spausdintos knygos, žurnalai ir kitų poligrafijos priemonių dirbiniai
 • laikrodžiai
 • juvelyrikos gaminiai
 • apatiniai drabužiai, įskaitant liemenėles, juosmens korsetus
 • kūdikių drabužiai
 • pėdkelnės, kojininės, puskojinės
 • patalynė, baldai, šviestuvai
 • žaislai, žaidimai
 • meno kūriniai, kolekcionavimo objektai, antikvariniai daiktai

Nekokybiškų prekių grąžinimas

Pirkėjas gali grąžinti nekokybišką prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus per 14 d. kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos. Šiuo atveju savo asmeninėje www.popup.lt paskyroje jums reikia sugeneruoti grąžinimo formą, kurioje nurodyti grąžinimo priežastį – broką. 

Pinigų grąžinimo terminai

Pinigai už grąžintą prekę į jūsų sąskaitą grąžinami kai tik grąžinama prekė pasiekia dizainerį. Vėliausiai Pirkėjui pinigai grąžinami per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų po to, kai Pardavėjas gavo Pirkėjo pranešimą apie norą pasinaudoti šia teise.