Pavasarį popup.lt komanda kviečia pasitikti jau tradicija tampančiu renginiu – „Pavasario Pop Up“.
Balandžio 14-15 dienomis kultūros centre „Kablys“ susiburs aktualiausi Lietuvos mados, juvelyrikos, interjero ir maisto prekių ženklų.

„Pavasario Pop Up“ metu lankytojų laukia lietuvių dizainerių SAMPLE SALE erdvė. Čia bus galima įsigyti ankstesnių kolekcijų modelius ar niekur nematytus prototipus už itin patrauklias kainas.

Pavasario Pop Up’18 + Sample Sale
Balandžio 14-15 d., 11-19 val.
Kultūros centras „Kablys“, Kauno g. 5, Vilnius

„Pavasario Pop Up“ savaitgalį atkeliauja į Vilnių

Kaune startavęs dizainerių „Pavasario Pop Up“ šį savaitgalį atkeliauja į Vilnių. Renginys, po vienu stogu suburiantis aktualiausius lietuviško dizaino ženklus, kvies ne tik atsinaujinti, bet ir įdomiai praleisti savaitgalį. Dizaineriai „Pavasario Pop Up“ metu pristatys naujausias kolekcijas, siūlys aplankyti „sample sale“ erdvę bei kvies interaktyviai dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse.

Skaityti >>>

Lietuvių dizaino ženklai kvies į kūrybines dirbtuves

Išskirtinės stilistikos puokščių gamyba, pagal tvarios mados principus sau kuriamas drabužis ar asmeninį kvapą atitinkančios žvakės gamyba – tai veiklos, į kurias „Pavasario Pop Up“ metu kvies aktualiausi dizaino ženklai. Šį savaitgalį Kaune startuojantis „Pavasario Pop Up“ lankytojams siūlys ne tik atsinaujinti, aplankyti dizainerių „sample sale“, bet su lietuvių kūrybą susipažinti interaktyviai įsitraukiant į kūrybines dirbtuves.

Skaityti >>>

Kodėl pavasarį naudinga atnaujinti ne tik spintos turinį?

Pavasario nuotaikos dažnai aplanko pirmą kartą pradedant žvalgytis naujų garderobo detalių. Lietuviško dizaino atstovai, šį pavasarį, į atsinaujinimo idėją siūlo žvelgti plačiau ir kviečia į „Pavsasrio Pop Up“ renginius Vilniuje ir Kaune. Jų metu, kokybišką dizainą reprezentuojantys aktualiausi ženklai kvies susipažinti su unikaliomis namų interjero detalėmis bei siūlys atrasti naujus skonius ir kvapus.

Skaityti >>>

Lietuvių dizainerių pavasario kolekcijos: ryškios spalvos, funkcionalumas ir klasika

Pavasario sezonas visuomet pasitinkamas atsinaujinimo nuotaikomis. Lietuvių dizaineriai šį pavasarį atsinaujinti siūlo renkantis funkcionalias, ilgai tarnaujančias ir unikalias stiliaus bei aprangos detales. Kokybiško dizaino gerbėjai, susipažinti su naujausiais kūrėjų darbais, bus kviečiami į balandžio pradžioje vyksiančius „Pavasario Pop Up“ renginius, kurie šį pavasarį tradiciškai suburia stipriausius Lietuvos dizaino ženklus po vienu stogu.

Skaityti >>>

Pavasario Pop Up atsinaujinimo nuotaikomis užkrės Vilnių ir Kauną

Tradicija tampantis Pavasario Pop Up, suburiantis aktualiausius lietuviškus ženklus, balandžio mėnesį kvies kokybišką dizainą vertinančius žmones atsinaujinti. Pirmą kartą Pavasario Pop Up, kurio metu prekių ženklai pristato naujas kolekcijas, organizuojamas ne tik sostinėje, bet ir Kaune. Renginio formatą abiejuose miestuose taip pat papildys ir lietuvių dizainerių darbų sample sale.

Skaityti >>>