Kalėdų Pop Up Vilniuje jau tampa tradicija. tad ir šį gruodį popup.lt komanda po vienu stogu suburs per 70 įdomiausių, aktualiausių ir stipriausių lietuviško dizaino vardų.
Gruodžio 16- 17 dienomis Kalėdų Pop Up vyks Vilniuje, Kablyje.

Kalėdų Pop Up lankytojams pasiūlys susipažinti su šiuolaikiniais mados, juvelyrikos, interjero, galanterijos, kosmetikos ir maisto gamintojais bei kūrėjais, pamatyti ir pasimatuoti naujausio sezono kolekcijas bei gaminius. Be abejo, rekomenduojame kažką ypatingo išsirinkti ne tik sau, bet ir pasirūpinti išskirtiniais Kalėdų pirkiniais šeimai ir draugams.

Renginys nemokamas.

——-

Kalėdų Pop Up @Vilnius
Kablys,Kauno g. 5, Vilnius, LT.
Gruodžio 16-17 d., 11-19 val.

Kalėdų Pop Up – stipriausi dizaino vardai savaitgalį įsikurs Vilniuje

Sėkmingai Kaune startavęs Kalėdų Pop Up šį savaitgalį persikelia į sostinę. Išskirtinis renginys subūrė pačius stipriausius ir aktualiausius lietuviškus dizaino ženklus, kurie atliepia renginio organizatorių taikomus griežtus kokybės standartus. Popup.lt komanda siūlo ne tik susipažinti su kūrėjais ir įsigyti skirtingų poreikių ir kainų lygį atitinkančius lietuviškus produktus, bet ir įdomiai praleisti savaitgalį.

Skaityti >>>

Kalėdų Pop Up renginiai skatina kokybę ir atsakingą vartojimą

Stipriausius Lietuvos kūrėjus suvienijantiems Kalėdų Pop Up renginiams sunku priskirti tradicinių kalėdinių mugių etiketę. Renginio svečiams aktualiausius ir kokybiškiausius mados, dizaino bei maisto kūrėjus pristatanti popup.lt komanda skatina dovanas rinktis atsižvelgiant į kokybę, funkcionalumą bei daiktų ilgaamžiškumą.

Skaityti >>>

Kalėdų Pop Up subūrė stipriausius Lietuvos kūrėjus

Trečius metus organizuojamas lietuvių kūrėjų Kalėdinis Pop Up šiemet vėl kvies kokybiškų ir išskirtinių dovanų ieškančius žmones į Kauną ir Vilnių. Stipriausius šalies dizainerius ir prekės ženklus suburiantis renginys neapsiribos mados bei juvelyrikos kūrėjų darbais. Pop up metu renginio svečiams bus siūloma apsilankyti interjero dizainui, grožiui skirtose erdvėse bei išbandyti lietuviškus maisto gaminius.

Skaityti >>>