Sėkmingai Kaune startavęs Kalėdų Pop Up šį savaitgalį persikelia į sostinę. Išskirtinis renginys subūrė pačius stipriausius ir aktualiausius lietuviškus dizaino ženklus, kurie atliepia renginio organizatorių taikomus griežtus kokybės standartus. Popup.lt komanda siūlo ne tik susipažinti su kūrėjais ir įsigyti skirtingų poreikių ir kainų lygį atitinkančius lietuviškus produktus, bet ir įdomiai praleisti savaitgalį.

Kviesdamos Lietuvos kūrėjus prisijungti prie Kalėdų Pop Up, organizatorės ypatingai daug dėmesio skyrė analizuodamos, kokias vertybes bei kokius standartus produkto kūrimo procese taiko kūrėjai. Taip pat atsižvelgta ir į produktų pasiūlos įvairovę. Lankytojams siūloma sąmoningai ir atsakingai rinkti dovanas, atsižvelgiant į konkrečius žmonių poreikius.

Mamai

Tikriausiai visi žmonės šventiniu laikotarpiu nori palepinti savo mamas. Puikus variantas padovanoti mamai kokybiškos lietuviškos kūno ar veido priežiūros produktų. Juos Kalėdų Pop Up metu pristatys „You&oil“, „Uogauoga“, „Lecler“ ir kt. Taip pat galima atkreipti dėmesį ir investuoti į ilgaamžiškus papuošalus, kurtus Rūtos Petronytės, Juliaus Vaitkaus, Adelės Dagytės ir kitų kūrėjų.

Sesei, draugei

Merginoms ir moterims visuomet norisi pasipuošti, o ypatingai šventiniu laikotarpiu. Kalėdų Pop Up metu galima surasti tinkamų aprangos detalių, kurios net tik papuoš Kalėdiniu laikotarpiu, bet ištikimai tarnaus keletą metų. Orginalius, kokybiškus drabužius pristato Renata Mikailionytė, „Dear Freedom“, „Kristi Andress“ ir kt.

Vyrui, tėčiui

Tikrai ne paslaptis, kad vyrai labiausiai vertina dovanas, kurias galima praktiškai panaudoti. Atsižvelgiant būtent į praktinį naudojimą ir funkcionalumą, ieškant dovanų vyrams reiktų atkreipti dėmesį į tokius dizaino vardus kaip „Faust Watches“, „Spalvotos kojnės“, „ Medaus namai“ ir kt. ženklus, kurių produktus vyrai tikrai įvertins.

Popup.lt komanda akcentuoja, kad Kalėdų Pop Up nėra tik prekybos vieta. Tai puiki erdvė gyvai pabendrauti su lietuviško dizaino atstovais, gerti kavą, skanauti desertus ir taip smagiai praleisti savaitgalį.

Vilniaus Kalėdų Pop Up metu renginio erdvė „Kablyje“ bus skirtstoma į keturias skirtingas zonas. Mados ir aksesuarų zonoje bus galima rasti „Zefyras“, „Make Heads Turn“, „Studio Toma“ ir kt. kūrėjų darbus. Ieškantys kokybiškų juvelyrikos ir galanterijos darbų galės iš arčiau susipažinti su tokių ženklų kaip „Celsius 273“, „No more“, „57 edges” ir kt. darbais. Besidomintys interjero dizainu bus kviečiami atrasti originalios stilistikos ženklus: „Geometrika“, „A chair and a table“ ir kt. Maisto gurmanai bus kviečiami paskanauti Lietuvoje pagamintų kokybiškų maisto produktų bei atsigerti skanios kavos. Popup.lt komanda renginio metu bendradarbiauja ir su butikais: „5 winter stories”, „Basa“, „House of Naive“, „Riolindo“, „The Place“ ir „V2O“.

Vilniaus Kalėdų Pop Up vyks gruodžio 16-17 d. ir lankytojai bus tradiciškai laukiami kultūros bare „Kablys“.