Kalėdų Pop Up – skirtingus poreikius atliepianti kokybė vienoje erdvėje

Šį savaitgalį Kaune startuojančio Kalėdų Pop Up dalyvius vienija aukšti kokybės standartai bei produktų funkcionalumas. Dėl šios priežasties kokybę ir išskirtinumą vertinantiems renginio lankytojams sudaroma galimybė atrasti išskirtines dovanas, kurios patenkins skirtingą skonį turinčių draugų ir artimųjų poreikius.

Kalėdų Pop Up renginių orgazitoriai, kartu su lietuviško dizaino kūrėjais, siekia atkreipti dėmesį į atsakingo vartojimo svarbą. Lankytojai skatinami artimiesiams ir draugams pirkti dovanas įvertinus jų poreikius. Dovanos turi ne tik suteikti momenišką džiaugsmą, bet ir būti praktiškai naudojamos. Popup.lt komandai pavyko ne tik sutelkti aktualiausius lietuviško dizaino atstovus, bet kartu išlaikyti ir siūlomų produktų įvairovę, atliepiančią skirtingus žmonių poreikius.

Mados ir stiliaus gerbėjams

Išskirtinių aprangos detalių, reprezentuojačių tiek švarų minimalizmą, tiek ir spalvų įvairovę, Kalėdų Pop Up metu netrūksta. Svarbiausia, paanalizuoti žmogaus stilių, mėgstamą koloritą ir nesunkiai galima atrasti jo skonį puikiai atitinkačią stiliaus detalę. Renginio metu bus pristatomi „Aimi“, Linos Andriukonės „Studio Toma“ ir kt. mados dizainerių darbai. Išskirtinį dizainą reprezentuos ir juvelyrikos kūrėjai: „57 edges“, “Praba 750”, „Mellow“, “kūnokūnui” ir t.t

Grožio puoselėtojams

Dauguma ieškančių kalėdinių dovanų, sąraše turi keletą žmonių, kurie ypatingai vertina kokybiškus grožio ritualus. Tokiems žmonėms Kalėdų Pop Up siūlo parinkti grožio priemonių, kurias pateikia išskirtinai lietuviški ženklai: „Uoga Uoga“, „Solidu“, “Manilla”. Išskirtinius, nišinius kvapus pateiks „Fumparfum“ meistrai.

Maisto gurmanams

Ne visus privaloma stebinti išskirtinio dizaino daiktais. Maisto gaminimą ir gastrokultūrą myliničius žmones lengviausiai pradžiuginti galima padovanojus kokybiškų maisto produktų. Tuo Kalėdų Pop Up metu rūpinsis „Medaus namai“, “Rudnios mi6ko medus”, šokolado meistrai „Chocolate naive“ ir kt.

Namų interjero puoselėtojams

Kalėdų metas, kaip ir visas šaltasis sezonas, sudaro sąlygas, dėl kurių daug laiko praleidžiama namuose, todėl puikia dovana gali tapti namų jaukumą ir interjerą kuriančios detalės. Išskirtinę aplinką namuose kuriantį dizainą ir jo detales Kalėdų Pop Up metu pristato „A chair and a table“, „Pho Ceramics“, „Botanika Store“, „Smells Like Spells“ ir “Some edition”. kūrėjai.

Kalėdų Pop Up šį šeštadienį startuoja Kaune „M. Žilisnko dailės galerijoje“ ir veiks visą savaitgalį. Į Vilnių Pop Up persikels gruodžio 16-17 d. ir lankytojai bus tradiciškai laukiami kultūros bare „Kablys“.

Daugiau informacijos : popup.lt