Daugumai žmonių žiemos švenčių laikotarpis asocijuojasi su kylančiu stresu, tarp daugybės reikalų bandant atrasti laiko kalėdinių dovanų pirkimui. Visgi tinkamai pasiruošus ir skyrus laiko planavimui, kalėdinių dovanų ieškojimas ir pirkimas gali tapti vienu iš maloniausių metų įvykių.

Šiemet Kaune ir Vilniuje vyksiančio jau tradicija tapusio „Kalėdų Pop Up“ organizatorių komanda pataria, kaip įdėjus nedaug pastangų, kalėdinių dovanų pirkimą paversti šventinę nuotaiką kuriančiu maloniu laisvalaikio praleidimo būdu.

Žmonių sąrašo sudarymas

Pirmas žingsnis, kalėdinių dovanų pirkimo planavimo procese – žmonių, kuriuos norite pradžiuginti, sąrašo sudarymas. Visus žmones suskirstykite į atskiras kategorijas: šeimos nariai, giminės, draugai, bendradarbiai ir t.t. Prieš save turėdami aiškų vaizdą ir žmonių kiekį, galėsite lengviau planuotis laiką ir vietas, kuriose lengviausia rasti skirtingus žmonių poreikius atitinkančias dovanas.

Biudžeto planavimas

Žinoma, dovanojant kalėdines dovanas, svarbiausia žmogui parodomas dėmesys. Visgi siekdami kontroliuoti savo biudžetą ir norėdami kiekvieną artimą žmogų maloniai nustebinti apgalvota dovana, iš anksto numatykite, kokį biudžetą šiemet norėtumėte skirti. Juk puikiomis dovanomis gali tapti visiškai skirtingose kainos kategorijose esantys pirkiniai: įdomaus dizaino juvelyrikos dirbiniai, namų jaukumą kuriančios minimalios detalės ar unikalaus skonio neišbandyti maisto produktai.

Namų darbų atlikimas

Kalėdiniu laikotarpiu lengva pasimesti tarp daugybės šventinių pasiūlymų. Tikrai naudinga iš anksto pasidomėti įvairiais lietuviškais prekiniais ženklais, kurie siūlo kokybiškus, unikalaus dizaino objektus, interjero detales, grožio produktus ar maisto gurmanus pradžiuginsiančius gaminius. Skyrus laiko, ne tik atrasite naujus prekės ženklus, bet ir pasisemsite idėjų, kaip galite maloniai nustebinti artimuosius ir draugus.

Laikas, skirtas dovanų pirkimui

Niekam ne paslaptis, kad ieškodami šventinių dovanų paskutinę minutę, ne visuomet atrandame, ko ieškojome bei patiriame papildomą stresą. Dovanas stenkitės nupirkti likus bent savaitei iki švenčių. Tokiu atveju galėsite neskubėdami rinkti dovanas bei pasimėgauti pačiu procesu, kuriančiu kalėdinę nuotaiką. Taip pat ieškant kuo nustebinti itin skirtingų poreikių žmones, naudinga rinktis vietas, po vienu stogu suburiančias skirtingą asortimentą pristatančius produktus. Taip sutaupysite laiko sau ir artimiesiems!

„Kalėdų Pop Up“ organizatorių komanda, jau šeštąjį kartą organizuodama kokybiškiausius ir aktualiausius dizaino ženklus po vienu stogu suburiančius renginius, kvies išrinkti dovanas draugams ir artimiesiems neskubant bei mėgaujantis unikalia atmosfera. Šiais metais „Kalėdų Pop Up“ komanda taip pat keičia ir renginio formatą, jį papildydama pirmą kartą organizuojama vakarine dalimi, kurios metu organizatoriai žada šventiškai nustebinti „Kalėdų Pop Up“ svečius.

„Kalėdų Pop Up“ Kaune vyks gruodžio 7-8 d.M.Žilinsko dailės galerijoje.Į Vilnių renginys persikels gruodžio 13-14 d. ir svečiai bus laukiami Šiuolaikinio meno centre (ŠMC).