Vasaros Pop Up dalyviai nestokos patarimų atostogautojams

Liepos 7-8 dienomis Palangoje poilsiautojų pamėgtame bare „Kablys. Jūra. Kultūra“ įvyks pirmasis „Vasaros Pop Up“ renginys. Daugiau nei 50 stilingiaus mados, interjero ir gyvenimo būdo prekės ženklų ilgojo savaitgalio metu susiburs po vienu stogu.

Inovatyviausias mados ir gyvenimo būdo tendencijų renginys „Pop Up” vasarą reziduos ir lietuvių pamėgtame Palangos kurorte. Neatsitiktinai pasirinkta vasaros koncepcija šį kartą – nukreipta į atostogas, lengvus ir nevaržančius daiktus bei visus, atostogoms reikalingus aksesuarus ar priemones. Apsilankiusieji Palangos „Kablyje” taip pat turės išskirtinę galimybę įsigyti garsių lietuviškos mados kūrinių „sample sale“ erdvėje bei rinktis asortimentą, kurį pristatys aktualiausi lietuviški mados ir gyvenimo būdo prekės ženklai.

Dėmesys atostogautojams

Pop Up iniciatyvos bendraautorės Erika Paulauskė ir Ieva Marija Andrulytė tikina, kad kurdamos renginio koncepciją norėjo aprėpti kuo daugiau vartotojo poreikių. Tarp gausos stilingų daiktų tiek moterims, tiek vyrams „Vasaros Pop Up“ renginio metu lankytojai ir ras savo atostogoms reikalingų kūno priežiūros bei kitų atostogoms reikalingų priemonių. Čią lankytojų lauks tokie vasariškai nusiteikę prekės ženklai, kaip „Make Heads Turn“, „Kaip tu? By Serge Ganzumian“, „Celsius 273“, „Spalvotos kojinės“, „Akuku Uniform“,„Lina Andriukone“, „Ms. Marmaid“, „Kristi Andress“, „Lily by Lilija Larionova“, „Karaegg Jewellery“, „Skin on Skin“ bei daugelis kitų.

Greta naujausias pavasario – vasaros mados ir aksesuarų tendencijas pristatančiųjų pozicijas užims ir garsūs kūno priežiūros prekės ženklai „Manilla“ bei „Driu Beauty“. Lietuviškos kosmetikos „Driu Beauty“ įkurėja Indrė Urbonavičienė sutiko pasidalinti patarimais, padėsiančiais tinkamai prižiūrėti veido odą vasarą.

Švytinti oda vasarą – neatsiejama atosogų palydovė

Anot protingos lietuviškos kosmetikos prekės ženklo įkūrėjos, puoselėti sveiką veido odą privalu visus metus, tačiau atostogų metu daugelis mūsų nori tai atlikti kuo paprastesniais būdais ir priemonėmis. Indrė išskiria tris esminius žingsnius, kurių dėka odos priežiūra vasarą taps dar paprastesnė:

  • Odos šveitimas. Pasak Indrės, tai – pati pagrindinė švytinčios odos paslaptis. Oda švytės tik tada, kai nuo jos nuolat šalinsime išorinį pilką atspalvį suteikiantį negyvų ląstelių sluoksnį, kuris ne tik neleidžia švytėti, bet ir kemša poras bei stabdo naudingų medžiagų skverbimąsį giliau į epidermį. Odą šveisti reikia ir vasarą: Tam pakaks šveitiklių su rūgštimis, skirtų naudoti namuose – naudokite juos 2-3 kartus per savaitę nakčiai, ” – patarimais dalijasi pašnekovė.
  • Odos drėkinimas. Tinkamai parinktas veido kremas ar serumas yra svarbios odos priežiūros dalys. Mūsų odai neužtenka vien kremo, kuris tik drėkina. Geras kokybiškas kremas turi ir drėkinti, ir būtinai aprūpinti antioksidantais bei stabdyti senėjimo procesus bei raminti odą. Pasak Indrės, veido odą puoselėti galime ir naudodamos tą patį kremą ryte ir vakare, tačiau labai svarbu atkreipti dėmėsį į jo sudėtį. Kremas turėtų būti praturtintas drėkikliais, vitaminais, ekstraktais, peptidais, proteinais, gliceridais ir kitomis naudingomis medžiagomis.
  • Apsauga nuo saulės. Tai pati didžiausia sveikos ir gražios odos paslaptis bei efektyviausias būdas kovoti su senėjimo procesais išsaugant odos jaunystę, ”- tikina Indrė. Apsauga nuo saulės privaloma visur ir visada. Vasaros sezono metu reikėtų naudoti priemones, kurių SPF siektų mažiausiai Mėgaujantis saulės voniomis paplūdimyje, vaikštant ar judant rekomenduotina apsaugą atnaujinti kas 2 valandas. Net ir tais atvejais, kai naudojate filtrus su didesniu SPF apsauginiu sluoksniu, rekomenduoju apsaugą atnaujinti kas 2 valandas. ” – sako I. Urbonavičienė.

Anot pašnekovės, moterys kūno priežiūros priemones renkasi labai individualiai, todėl daug bendrų taisyklių šiuo atveju taikyti būtų neprotinga. Svarbu jausti savo odą ir deramai ja rūpintis ne tik atostogų metu, bet ir ištisus metus.

Daugau istorijų – jau netrukus, liepos 7-8 vyksiančiame „Vasaros Pop Up“ renginyje Palangoje.

Naujienas sekite: https://www.facebook.com/events/1909499112625533/