Pavasarį popup.lt komanda kviečia pasitikti jau tradicija tampančiu renginiu – „Pavasario Pop Up“.
Balandžio 7-8 dienomis Žilinsko dailės galerijoje susiburs aktualiausi Lietuvos mados, juvelyrikos, interjero ir maisto prekių ženklų.

Pavasario Pop Up metu lankytojų laukia lietuvių dizainerių SAMPLE SALE erdvė. Čia bus galima įsigyti ankstesnių kolekcijų modelius ar niekur nematytus prototipus už itin patrauklias kainas.

Pavasario Pop Up’18 + Sample Sale
Balandžio 7-8 d., 11-19 val.
Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės al. 12, Kaunas

Lietuvių dizaino ženklai kvies į kūrybines dirbtuves

Išskirtinės stilistikos puokščių gamyba, pagal tvarios mados principus sau kuriamas drabužis ar asmeninį kvapą atitinkančios žvakės gamyba – tai veiklos, į kurias „Pavasario Pop Up“ metu kvies aktualiausi dizaino ženklai. Šį savaitgalį Kaune startuojantis „Pavasario Pop Up“ lankytojams siūlys ne tik atsinaujinti, aplankyti dizainerių „sample sale“, bet su lietuvių kūrybą susipažinti interaktyviai įsitraukiant į kūrybines dirbtuves.

Skaityti >>>

Savaitgalį lietuvių dizaineriai kviečia į „sample sale“ Kaune

Šį savaitgalį Kaune startuojančio „Pavasario Pop Up“ metu, lietuvių dizaineriai surengs ir „sample sale“. Atskiroje erdvėje, skirtoje tik „sample sale“ konceptui, lietuvių dizaineriai siūlys įsigyti ankstesnių kolekcijų darbų, vienetinių kūrinių bei prototipinių produktų už itin patrauklias kainas.

Skaityti >>>

Lietuvių dizainerių pavasario kolekcijos: ryškios spalvos, funkcionalumas ir klasika

Pavasario sezonas visuomet pasitinkamas atsinaujinimo nuotaikomis. Lietuvių dizaineriai šį pavasarį atsinaujinti siūlo renkantis funkcionalias, ilgai tarnaujančias ir unikalias stiliaus bei aprangos detales. Kokybiško dizaino gerbėjai, susipažinti su naujausiais kūrėjų darbais, bus kviečiami į balandžio pradžioje vyksiančius „Pavasario Pop Up“ renginius, kurie šį pavasarį tradiciškai suburia stipriausius Lietuvos dizaino ženklus po vienu stogu.

Skaityti >>>

Pavasario Pop Up atsinaujinimo nuotaikomis užkrės Vilnių ir Kauną

Tradicija tampantis Pavasario Pop Up, suburiantis aktualiausius lietuviškus ženklus, balandžio mėnesį kvies kokybišką dizainą vertinančius žmones atsinaujinti. Pirmą kartą Pavasario Pop Up, kurio metu prekių ženklai pristato naujas kolekcijas, organizuojamas ne tik sostinėje, bet ir Kaune. Renginio formatą abiejuose miestuose taip pat papildys ir lietuvių dizainerių darbų sample sale.

Skaityti >>>