Šį gruodį popup.lt komanda pristato jau antrąjį kalėdinį renginį Kaune, po vienu stogu subursiantį per 50 įdomiausių, aktualiausių ir stipriausių lietuviško dizaino vardų. Gruodžio 9- 10 dienomis Kalėdų Pop Up vyks Kaune M.Žilinsko dailės galerijoje.

Kalėdų Pop Up lankytojams pasiūlys susipažinti su šiuolaikiniais mados, juvelyrikos, interjero, galanterijos, kosmetikos ir maisto gamintojais bei kūrėjais, pamatyti ir pasimatuoti naujausio sezono kolekcijas bei gaminius. Be abejo, rekomenduojame kažką ypatingo išsirinkti ne tik sau, bet ir pasirūpinti išskirtiniais Kalėdų pirkiniais šeimai ir draugams.

Renginys nemokamas.

——-

Kalėdų Pop Up @Kaunas
M.Žilinsko dailės galerija, Nepriklausomybės a. 12, Kaunas, LT.
Gruodžio 9-10 d., 11-19 val.

Kalėdų Pop Up – skirtingus poreikius atliepianti kokybė vienoje erdvėje

Šį savaitgalį Kaune startuojančio Kalėdų Pop Up dalyvius vienija aukšti kokybės standartai bei produktų funkcionalumas. Dėl šios priežasties kokybę ir išskirtinumą vertinantiems renginio lankytojams sudaroma galimybė atrasti išskirtines dovanas, kurios patenkins skirtingą skonį turinčių draugų ir artimųjų poreikius.

Skaityti >>>

Kalėdų Pop Up renginiai skatina kokybę ir atsakingą vartojimą

Stipriausius Lietuvos kūrėjus suvienijantiems Kalėdų Pop Up renginiams sunku priskirti tradicinių kalėdinių mugių etiketę. Renginio svečiams aktualiausius ir kokybiškiausius mados, dizaino bei maisto kūrėjus pristatanti popup.lt komanda skatina dovanas rinktis atsižvelgiant į kokybę, funkcionalumą bei daiktų ilgaamžiškumą.

Skaityti >>>

Kalėdų Pop Up subūrė stipriausius Lietuvos kūrėjus

Trečius metus organizuojamas lietuvių kūrėjų Kalėdinis Pop Up šiemet vėl kvies kokybiškų ir išskirtinių dovanų ieškančius žmones į Kauną ir Vilnių. Stipriausius šalies dizainerius ir prekės ženklus suburiantis renginys neapsiribos mados bei juvelyrikos kūrėjų darbais. Pop up metu renginio svečiams bus siūloma apsilankyti interjero dizainui, grožiui skirtose erdvėse bei išbandyti lietuviškus maisto gaminius.

Skaityti >>>