Trečius metus organizuojamas lietuvių kūrėjų Kalėdinis Pop Up šiemet vėl kvies kokybiškų ir išskirtinių dovanų ieškančius žmones į Kauną ir Vilnių. Stipriausius šalies dizainerius ir prekės ženklus suburiantis renginys neapsiribos mados bei juvelyrikos kūrėjų darbais. Pop up metu renginio svečiams bus siūloma apsilankyti interjero dizainui, grožiui skirtose erdvėse bei išbandyti lietuviškus maisto gaminius.

Atsakingą vartojimą skatinančių Kalėdinių Pop Up organizatorių komanda lankytojams sudarys galimybę ne tik po vienu stogu rasti aktualiausius lietuviškus prekės ženklus, bet ir turiningai praleisti savaitgalį.

„Organizuodamos Kalėdų Pop Up renginius su kolege Ieva Marija Andrulyte visuomet labai kruopščiai vykdome atranką. Norime užtikrinti, kad lankytojai renginio metu galėtų rinktis tik aukštos kokybės standartus atitinaknčias prekes. Asortimentą suderiname ir patogiai, pagal tematiką, pateikiame renginio vietoje. Mums taip pat labai svarbi Pop Up metu tvyranti atmosfera. Besirenkant dovanas sau ir artimiesiams, susipažįstant su naujais kūrėjais ar tiesiog jaukiai vaišinantis kava ir desertais žmogus galės čia praleisti visą dieną“, – sako viena iš renginio organizatorių Erika Paulauskė.

Norint lankytojams suteikti kuo daugiau patogumo kūrėjų darbai bus suskirtstyti į keturias skirtingas zonas. Mados ir aksesuarų zonoje bus galima rasti puikiai pažįstamus Renatos Mikailionytės, Kristinos Kruopenytės, Dianos Paukštytės kūrinius, Kalėdų Pop Up naujokus „Le Slap“ ir daugelį kitų. Ieškantys kokybiškų juvelyrikos ir galanterijos darbų galės iš arčiau susipažinti su tokių ženklų kaip „erikahoc“, „bobriq“, No More“ ir kt. darbais. Besidomintys interjero dizainu ir maisto kultūra bus kviečiami atrasti modernios stilistikos ženklus bei paraugauti tik Lietuvoje pagamintų kokybiškų maisto produktų. Kaip ir ankstesniais metais, šiemet popup.lt komanda bendradarbiaus ir su butikais.

Kalėdų Pop Up šiemet startuos Kaune gruodžio 9-10 d. „M. Žilisnko dailės galerijoje“. Į Vilnių Pop Up persikels gruodžio 16-17 d. ir lankytojai bus tradiciškai laukiami kultūros bare „Kablys“.

Informacija apie renginį: www.popup.lt