Aktualiausius lietuviško dizaino ženklus po vienu stogu suburiantys „Pop Up“ renginių organizatoriai šventinį liepos savaitgalį poilsiautojus kvies į Palangą. Kokybišku dizainu išsiskiriantys ženklai „Vasaros Pop Up“ metu pristatys vasariškus ir atostogoms skirtus mados, interjero, gyvenimo būdo atributus bei kvies aplankyti dizainerių sample sale erdvę.

„Vasaros Pop Up“ idėjos autoriai teigia, kad pajūryje organizuojamas renginys šį kartą išsiskirs ne tik kokybišku dizainu, bet ir vasariškomis nuotaikomis.

„Organizuodamos „Vasaros Pop Up“, ypatingą dėmesį skiriame kokybiškam lietuviškam dizainui užtikrinti. Šį kartą pagrindinis renginio akcentas – vasaros dienoms ir atostogoms skirti lietuvių kūrėjų gaminiai. Siekiame, kad į „Vasaros Pop Up“ atvykę svečiai dar labiau pajaustų vasaros ir atostogų nuotaikas ir turėtų galimybę rinktis iš itin įvairaus asortimento drabužių, aksesuarų, interjero bei gyvenimo būdo kūrinių“, – pasakojo viena iš renginio idėjos autorių Erika Paulė.

Organizatorių teigimu, Palangoje vyksiantis „Vasaros Pop Up“ – ne tik erdvė apsipirkti, bet ir ramiai poilsiaujant turiningai praleisti laiką.

„Renginio metu lankytojai galės ne tik neskubėdami gyvai pabendrauti su kūrėjais ir susipažinti su jų darbais, bet ir mėgautis „Vasaros Pop Up“ atmosfera, dar labiau pajaučiant vasarišką nuotaiką ir atostogų ritmą. Kultūros bare „Kablys + Kultūra“, kuriame įsikurs „Pop Up“, veiks restoranas, bus įrengiama ir grilio erdvė. „Vasaros Pop Up“ tikrai nebus skirtas tik apsipirkti. Kartu tai bus ir vieta atsipalaiduoti bei smagiai praleisti laiką“, – teigė viena iš renginio organizatorių Ieva Marija Andrulytė.

„Vasaros Pop Up“ metu atskira erdvė bus skirta ir lietuvių dizainerių sample sale, kurio metu lankytojai galės įsigyti ankstesnių kolekcijų kūrinių už itin patrauklią kainą.

Šventinį liepos savaitgalį po vienu stogu įsikuriantys dizaino ženklai pristatys įvairiapusišką asortimentą. Mados gerbėjai galės susipažinti su „BONBOZ“, „Tegul bėga“, Linos Andriukonės, „LYLI by Lilija Larionova“ ir kt. kūrėjų darbais. Aksesuarus pristatys „Tadam!“, Simona Samojauskaitė, „Colours of Connection“ ir kt. Interjero ir gyvenimo būdo atributus siūlys „KristeStan“, „Love Note“ ir kt.

„Vasaros Pop Up“ vyks liepos 7–8 dienomis Palangoje, kultūros bare „Kablys + Kultūra“, S. Dariaus ir S. Girėno g. 13.